Facebook

Kontakt

telefon: 737 342 356
e-mail: orlosuplatal@seznam.cz

Letní tábor LIPNO 2020

Termín I. turnus: 26.7. – 2.8. 2020

Termín II. turnus: 2.8. – 9.8. 2020

Náš sportovně laděný tábor bude přizpůsoben chlapcům a dívkám ve věku 10 až 15 let. Jednotlivá družstva povedou znalí vedoucí, kteří mají zkušenosti s vedením dětí.
Oblečení dětí není potřeba nijak zásadně řešit. Prostě, aby děti měly volné sportovní oblečení, které bude vhodné nejen na sport, ale i do lesa nebo k táboráku. Činnost na táboře bude rozdělena do šesti sportovních dnů, ve kterých si děti zdokonalí svoje sportovní dovednosti nebo vyzkouší něco nového. Vše bude probíhat v rekreačním duchu.
O co vše půjde:
– jízda na kole a in-line bruslích po cyklostezkách
– koupání, plavání, paddleboard, rafty a nafukovací kajaky, které budou používány k hrám a soutěžím jen na stojaté vodě a za použití záchranných vest.

V plánu je i návštěva Stezky v korunách stromů a hrádku Vítkův kámen. Celý tento týden bude probíhat v duchu týmové spolupráce, která bude rozvíjet individuální schopnosti každého dítěte jako je smysl pro spravedlnost, zdravá soutěživost a dodržování pravidel.
Vedoucí budou u dětí také rozvíjet smysl pro pořádek, dochvilnost a svědomité plnění zadaných úkolů. Veškeré aktivity budou prokládány soutěžemi s přihlédnutím na fyzickou zdatnost a úroveň znalostí dětí.

Základní cena – 4700,- Kč (včetně dopravy) / sourozenecká sleva 100,- Kč

Jak dítě přihlásit?

Dle přání Vám bude přihláška zaslána poštou nebo e-mailem

INFO: UBYTOVÁNI DĚTÍ VE STANECH (nutný vlastní spacák, polštářek  a karimatka). Stany jsou pro čtyři a jsou vybaveny molitany. Zázemí v pevné budově a jejím okolí.